Mūsu zīmoli

Mūsu zīmoli

TVNET GRUPA sevī apvieno gan Latvijā labi zināmus mediju zīmolus, gan arī jaunu mediju zīmolu maksas satura jomā – TVNET+. Iepazīsties ar tiem.

TVNET

Viens no vadošajiem tiešsaistes medijiem Latvijā, kas jau vairāk kā 20 gadus nodrošina savus lasītājus ar īstām ziņām 24/7, informējot par notiekošo Latvijā un pasaulē.
Ziņas par sabiedriskajiem, politiskajiem, ekonomiskajiem, kultūras, sporta un citiem svarīgākajiem notikumiem. Intervijas, tiešraides, pašu producēti raidījumi par dažādām aktualitātēm spēj nodrošināt sabiedrības pieprasījumu pēc uzticamām ziņām, tāpēc aug arī lojālo lasītāju skaits, kas sasniedz vidēji 335 tūkstošus lasītājus dienā.
Vairāk skaties: TVNET

APOLLO.LV

Pirmais ziņu resurss Latvijā, kas sācis strādāt 1998. gadā, joprojām turpina savu leģendāro misiju un pēdējos divos gados piedzīvojis atgriešanos lasītāju izvēlē kā ziņu avots Latvijā. Viss, kas notiek Latvijā un pasaulē, emocionāli, krāsaini, dinamiski – tas ir Apollo. Svarīgākais izstāstīts skaidri un saprotami, papildināts ar oriģināliem raidījumiem, podkāstiem, filmām un citu aizraujošu saturu, kas neatstāj vienaldzīgu nevienu.
Vairāk skaties: Apollo.lv

TVNET+

TVNET+ ir analītisks un izklaidējošs tiešsaistes žurnāls ar padziļinātu
saturu par aktuālo un interesanto Latvijā un pasaulē.
Vīzija:
ar tēmu daudzveidību un dziļumu palīdzēt lasītājam veidot informētu
viedokli. Zīmols iestājas par kvalitatīvu saturu izglītotā, informētā un
iekļaujošā sabiedrībā.
Mērķis:
palīdzēt lasītājam veidot savu viedokli par apkārt notiekošo.
Misija:
stiprināt kritisko domāšanu.
TVNET+ raksta tiem, kas vēlas izzināt un meklē atbildi uz jautājumu
“kāpēc?”.
Vairāk skaties: TVNET+

RUS TVNET

Uzticamas informācijas avots krievu valodā Latvijā. Ģeopolitiskā realitāte dezinformācijas laikmetā rada papildu izaicinājumus uzticamas un pārbaudītas informācijas sagatavošanā. Ziņas par sabiedriskajiem, politiskajiem, ekonomiskajiem, kultūras, sporta un citiem būtiskiem notikumiem, kas stāsta par notiekošo Latvijā un pasaulē. Oriģināli raidījumi par aktualitātēm vietējā kopienā un citviet, personību portreti un dzīves ritms – tas ir RUS TVNET.
Vairāk skaties: RUS TVNET

RECEPTES.LV

Populārākais ar ēst gatavošanu saistītais resurss Latvijā – tiem, kam gatavošana ir gan enerģijas atjaunošana, gan arī interesanta iespēja atklāt kā labi zināmas garšas, tā arī jaunas iespējas. Dažādi recepšu veidi dažādām gaumēm – gan rakstos, gan foto. Recepšu kolekcijas, vārdnīca, vērtīgi padomi un svētku laika idejas – tas viss būs aizraujoši un noderīgi ikvienam, kam patīk darboties virtuvē.
Vairāk skaties: Receptes.lv

SPOKI

Mazāk zināms, bet joprojām pārsteidzošs fakts – Spoki.lv iesaka pat skolotāji. Jā – par to mums ir īpašs prieks, jo izklaides satura kvalitāte, kas papildināta ar dažādiem augstvērtīgiem testiem, ir kļuvusi aizraujoša lielai daļai Latvijas interneta lietotāju. Statistiski – ikvienā lielākā vai mazākā draugu lokā būs kāds, kurš šodien ir apmeklējis Spoki.lv. Joki, prognožu spēles, testi, zinātnes un vēstures fakti, mēmes kā arī pašu lasītāju veidoti raksti – joprojām kvalitatīvākais un nemainīgi izklaidējošākais saturs visām paaudzēm.
Vairāk skaties: Spoki