Jaunumi

TVNET GRUPAS zīmoli katru dienu stāsta par notiekošo Latvijā un pasaulē.

Uzzini par mūsu uzņēmuma notikumiem, kas palīdz mums to paveikt vēl labāk.

Iļja Kozins – jaunais LŽA valdes priekšsēdētājs

Latvijas Žurnālistu asociācijas (LŽA) pilnsapulcē par organizācijas valdes priekšsēdētāju piektdien ievēlēts portāla TVNET žurnālists Iļja Kozins. Pēdējos divus gadus Kozins vada TVNET diskusiju raidījumu “Komforta zona”. Pirms tam vairāk nekā četrus gadus strādāja Latvijas radio Ziņu dienestā, pamatā veidojot saturu Latvijas Radio 4 ziņām.

Lasīt vairāk
Kultūras spēks ir neierobežots

Tā ir visuvarena. Tā rada kustību, iedvesmo pārmaiņas, maina likteņus un neļauj nevienam iesūnot. Tā pati ir mainīga – gluži kā mēs paši – ikdienu. Mēs to līdzradām – ar to, ka spējam iegūt pieredzi, to izvērtēt un pārvērst jaunā pieredzē, risinājumos, saturā – vērtībā.

Lasīt vairāk
TVNET GRUPA 2021.gadu sāk ar līdera pozīciju mediju tirgū

TVNET GRUPA 2021.gadu sāk ar līdera pozīciju Latvijas interneta mediju vidē, sasniedzot 870 000 unikālo lietotāju, liecina starptautiskā interneta pētījumu uzņēmuma Gemius publicētā statistika par Latvijas interneta resursu kopējo auditoriju 2021. gada janvārī.

Lasīt vairāk
TVNET lasītāji piepilda 33 bērnu sapņus!

Jau 11 gadu TVNET rīko Ziemassvētku labdarības akciju «Sagādā prieku», kuras laikā ar mūsu lasītāju lielo atbalstu esam jau iepriecinājuši teju 300 mazo ķiparu. Arī šogad, par spīti pandēmijas laikam, ievērojot visus drošības noteikumus, aicinājām pieteikties “rūķus” 33 bērniņiem no mazturīgām, audžuģimenēm un ģimenēm, kurās ir bērniņi ar īpašām vajadzībām.

Lasīt vairāk
Pasaule atveras ar Klik

24. novembrī, darbu sāk TVNET Grupas tiešsaistes žurnāls Klik, kurā pilnībā bez komercreklāmām ir lasāmi, klausāmi un skatāmi mūsu profesionāļu komandas īpaši veidotie materiāli – izvērsti un analītiski viedokļi, intervijas, recenzijas, izglītojoša lasāmviela un kvalitatīva izklaide, kā arī īpaši veidots raidījums ar Mārtiņu Dauguli.

Lasīt vairāk
TVNET GRUPA biroja atklāšana

Jau 20 gadus piedāvājam aktuālu un vērtīgu saturu, krājot pieredzi žurnālistikā un nostiprinot uzticama zīmola reputāciju. Šobrīd mēs esam vairāk nekā 80 cilvēku liels mediju profesionāļu kolektīvs, kas strādā, lai ik dienas nodrošinātu lasītājus ar pilnu spektru informācijas.

Lasīt vairāk