Jaunumi

TVNET GRUPAS zīmoli katru dienu stāsta par notiekošo Latvijā un pasaulē.

Uzzini par mūsu uzņēmuma notikumiem, kas palīdz mums to paveikt vēl labāk.

TVNET GRUPA – ģimenei draudzīga darbavieta!

Ar lielu prieku un lepnumu paziņojam, ka esam saņēmuši statusu “Ģimenei draudzīga darbavieta”. Darbs pie uzņēmuma labumu groza, protams, ar to nebeidzas- pie tā strādāsim arī turpmāk, lai visi darbinieki justos novērtēti.

Lasīt vairāk
Vasaras žurnālistikas skola #MediaMakers

Kā top ziņas? Kāda ir žurnālista ikdiena? Vai TikTok izkonkurē tradicionālos medijus? Kāda ir atšķirība starp populāru influenceri un žurnālistu? Kas slēpjas aiz kara dokumentālista darba? Kāpēc par žurnālistiku jāmaksā? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem kopā ar TVNET GRUPAS Vasaras skolas #MediaMakers dalībniekiem meklējām gandrīz visa augusta garumā.

Lasīt vairāk
TVNET ar plusu- saturs, kas tev jāzina!

TVNET GRUPAS tiešsaistes žurnāls KLIK mainījis nosaukumu uz TVNET+. Nemainīga paliek mūsu griba būt labākiem, interesantākiem, tiešākiem, spilgtākiem, pieejamākiem, ar nu jau tuvu 10 000 abonentiem!

Lasīt vairāk
Klientu diena TVNET GRUPA birojā

13. jūnijā TVNET GRUPA vēra sava biroja durvis klientiem, sadarbības partneriem un citiem interesentiem.

Lasīt vairāk
TVNET GRUPA atbalsta Praidu

TVNET iestājas par informētu, izglītotu un iedvesmotu sabiedrību. Ne tikai iestājas, bet arī strādā, lai šis mērķis ar katru dienu, mēnesi un gadu mums kā vienotai sabiedrībai piepildītos ar jēgu un saturu, kāpēc šāds darbs ir nepieciešams.

Lasīt vairāk
TVNET lasītāji piepilda ukraiņu bērnu Ziemassvētku vēlēšanās

Jau 13. gadu pēc kārtas rīkojām Ziemassvētku labdarības akciju “Sagādā prieku”, kuras laikā gadu gaitā esam iepriecinājuši jau vairāk nekā 400 bērnu. Ņemot vērā notikumus pasaulē, šogad mudinājām mūsu lasītājus kļūt par rūķiem tieši ukraiņu bērniem.

Lasīt vairāk
Apollo.lv sniedz ķepu patversmes mīluļiem

2022. gada nogalē Apollo.lv un dzīvnieku patversme “Labās mājas” aicināja iedzīvotājus piedalīties akcijā “Sniedz ķepu”, lai palīdzētu un nodrošinātu gan suņu, gan kaķu ikdienai nepieciešamo.

Lasīt vairāk
TVNET GRUPA piedalās BiSMART forumā

BiSMART forums ir Latvijas lielākais un ietekmīgākais biznesam un tehnoloģijām veltītais pasākums. Esam ļoti lepni, ka šogad “BiSMART Biznesa forums 2023” piedalījās arī TVNET GRUPAS pārstāvji – mūsu žurnālists Artūrs Bikovs vadīja sarunas ar SEB bankas ekonomistu Daini Gašpuiti un Rīgas Tehniskās universitātes Zinātnes un inovāciju centra direktori Lieni Briedi, bet mūsu Mārketinga nodaļas vadītāja Anna Evardsone dalījās ar savu pieredzi medijpratībā.

Lasīt vairāk
Izstāde “Barikādes Latvijā 1991 un barikādes Ukrainā 2014 – 2022″

Doma laukumā bija apskatāma muzeobusa ekspozīcija, kā arī 40 lielformāta fotogrāfiju izstāde “Barikādes Latvijā 1991 un barikādes Ukrainā 2014 – 2022”, ļaujot vilkt paralēles un saskatīt kopējo cīņā par brīvību. Latvijas fotogrāfijas sarūpētas no 1991. gada barikāžu muzeja krājuma, savukārt Ukrainas barikāžu fotogrāfijas uzņēmušas Irēna Goluba un Agija Bogdanova, kā arī TVNET kara reportieris Jānis Vingris.

Lasīt vairāk
Latvijas Žurnālistikas balva!

2022. gadā 2. septembrī. Latvijas Žurnālistu asociācija pasniedza balvas par sasniegumiem žurnālistikā. Esam īpaši lepni par TVNET GRUPAS žurnālistu un režisoru Jāni Vingri, kurš ieguva “Izcilības balvu 2022” nominācijā “Reportāža no Ukrainas kara zonas” par “Reportāžu sēriju no Ukrainas”.
Tāpat lepojamies arī ar mūsu žurnālisti Luīzi Loti Āboltiņu, kura tika nominēta “Izcilības balvai 2022” kategorijā “Intervija un apraksts” par rakstu un video interviju sēriju “Upura cīņa”.

Lasīt vairāk
22 gadi kopā ar lasītājiem!

TVNET GRUPA atzīmēja savu 22 gadu jubileju!
22 gadi nav daudz cilvēka dzīvē, bet interneta medija mūžā tie mērāmi gaismas gada attālumos. Pirms 22 gadiem internets mūsu valstī spēra savus pirmos soļus, tas Latvijā ir pieejams tikai dažus gadus ilgāk nekā mūsu portāls. Nav salīdzināms laiks, kad sākām savu darbību kā medijs, un kādu ātrumu ieguvusi interneta medija ikdiena šodien. Tagad ik mēnesi mūsu portālu lasa vairāk nekā 500 000 unikālo lietotāju.
“Vēlos pateikt paldies ikvienam, kurš mūs, gandrīz 100 cilvēku komandu, atbalsta šajā visnotaļ izaicinošajā laikā,” saka TVNET GRUPAS valdes locekle Zane Bārtniece.

Lasīt vairāk
Katra Latvijas pilsoņa pienākums!

Pēdējo Saeimas un pašvaldību vēlēšanu laikā turpinājis dramatiski kristies vēlētāju skaits. Katrs no mums ir atbildīgs par tautas un valsts nākotni, tās labklājību un drošību, pārticību un spēku. Tāpēc TVNET GRUPA ieņēma aktīvu pozīciju un doties balsot mudināja ne tikai visus pārējos, bet vispirms sākām paši ar sevi – lai motivētu darbiniekus pildīt savu pilsoņa pienākumu, došanās vēlēt apbalvojām ar papildu brīvdienu piešķiršanu.

Lasīt vairāk
TVNET GRUPAS komandai pievienojušās ukrainietes

Starp daudzajiem Ukrainas iedzīvotājiem, kuri ieradušies Latvijā, glābjoties no kara, ir dažādu profesiju pārstāvji. Šeit viņi mēģina atrast ne tikai dzīvesvietas, bet arī darbu, kas ļoti daudziem jau veiksmīgi izdevies, pateicoties pretīmnākošiem uzņēmējiem. Pirms pāris nedēļām vairākas ukrainietes pievienojās arī TVNET kolektīvam.

Lasīt vairāk
TVNET GRUPA atbalsta Ukrainu

Krievijas okupantu karaspēka iebrukums, pastrādātās zvērības un kara noziegumi Ukrainā ir pārvērtuši pasauli un mainījuši ikviena ikdienu. Arī TVNET GRUPAS darbinieki aktīvi iesaistās, lai šajā smagajā brīdī palīdzētu ukraiņu tautai, cik vien tas ir katra spēkos.

Lasīt vairāk
TVNET 21 gadu jubilejas svinības!

Pasākums, kas nebūtu izdevies bez sirsnīgiem smiekliem, priekpilniem mirkļiem un lieliskiem kolēģiem. 😎Paldies par svētku atmosfēru vēlamies sacīt arī FIKA , Dons , DJ Jānis Kozlovskis , Cabo Cafe un fotogrāfiju autoram Kristapam Bardziņam!

Lasīt vairāk
TVNET GRUPA atsāk darbu klātienē. Pret Covid-19 vakcinēti 99 procenti darbinieku

Sasniedzot 99% vakcinācijas aptveri darbinieku vidū, TVNET GRUPA atsāk darbu klātienē ofisa telpās, kas atrodas A klases biznesa centrā “Origo One”. TVNET GRUPA uz savām jaunajām mājām pārcēlās pagājušā gada oktobrī, taču ārkārtējās situācijas laikā darbs tika organizēts no mājām, lai rūpētos par darbinieku drošību un veselību.

Lasīt vairāk
“Baltic Pride 2021” ⟩ TVNET GRUPA aicina iestāties pret nevienlīdzību

TVNET GRUPA aicina aktīvi iesaistīties sabiedrības izglītošanā, lai mēs kopā skaidri iestātos pret nevienlīdzību, kas vienmēr bija un būs klupšanas akmens veselai un attīstītai demokrātijai. Piedalies “Baltic Pride 2021” pasākumu nedēļā kopā ar TVNET GRUPU.

Lasīt vairāk
Eva Ķeruže iegūst Vestfālenes miera balvas stipendiju jaunajiem žurnālistiem

Baltijas Mediju izcilības centra izsludinātajā konkursā “Vestfālenes miera balvas stipendija jaunajiem žurnālistiem” uzvarējusi mūsu ziņu portāla Apollo.lv redaktore Eva Ķeruže. Konkurss notiek jau trešo gadu, ikreiz izvēloties tikai vienu stipendiātu – kādā no Latvijas medijiem strādājošu jauno žurnālistu vecumā līdz 28 gadiem.

Lasīt vairāk
Kultūras spēks ir neierobežots

Tā ir visuvarena. Tā rada kustību, iedvesmo pārmaiņas, maina likteņus un neļauj nevienam iesūnot. Tā pati ir mainīga – gluži kā mēs paši – ikdienu. Mēs to līdzradām – ar to, ka spējam iegūt pieredzi, to izvērtēt un pārvērst jaunā pieredzē, risinājumos, saturā – vērtībā.

Lasīt vairāk
TVNET GRUPA 2021.gadu sāk ar līdera pozīciju mediju tirgū

TVNET GRUPA 2021.gadu sāk ar līdera pozīciju Latvijas interneta mediju vidē, sasniedzot 870 000 unikālo lietotāju, liecina starptautiskā interneta pētījumu uzņēmuma Gemius publicētā statistika par Latvijas interneta resursu kopējo auditoriju 2021. gada janvārī.

Lasīt vairāk
TVNET lasītāji piepilda 33 bērnu sapņus!

Jau 11 gadu TVNET rīko Ziemassvētku labdarības akciju «Sagādā prieku», kuras laikā ar mūsu lasītāju lielo atbalstu esam jau iepriecinājuši teju 300 mazo ķiparu. Arī šogad, par spīti pandēmijas laikam, ievērojot visus drošības noteikumus, aicinājām pieteikties “rūķus” 33 bērniņiem no mazturīgām, audžuģimenēm un ģimenēm, kurās ir bērniņi ar īpašām vajadzībām.

Lasīt vairāk
Pasaule atveras ar Klik

24. novembrī, darbu sāk TVNET Grupas tiešsaistes žurnāls Klik, kurā pilnībā bez komercreklāmām ir lasāmi, klausāmi un skatāmi mūsu profesionāļu komandas īpaši veidotie materiāli – izvērsti un analītiski viedokļi, intervijas, recenzijas, izglītojoša lasāmviela un kvalitatīva izklaide, kā arī īpaši veidots raidījums ar Mārtiņu Dauguli.

Lasīt vairāk
TVNET GRUPA biroja atklāšana

Jau 20 gadus piedāvājam aktuālu un vērtīgu saturu, krājot pieredzi žurnālistikā un nostiprinot uzticama zīmola reputāciju. Šobrīd mēs esam vairāk nekā 80 cilvēku liels mediju profesionāļu kolektīvs, kas strādā, lai ik dienas nodrošinātu lasītājus ar pilnu spektru informācijas.

Lasīt vairāk