TVNET GRUPA atbalsta Ukrainu

Krievijas okupantu karaspēka iebrukums, pastrādātās zvērības un kara noziegumi Ukrainā ir pārvērtuši pasauli un mainījuši ikviena ikdienu. Arī TVNET GRUPAS darbinieki aktīvi iesaistās, lai šajā smagajā brīdī palīdzētu ukraiņu tautai, cik vien tas ir katra spēkos.

Kamēr redakcijas darbinieki nenogurstoši tur roku uz jaunāko notikumu pulsa, lai informētu lasītājus par aktualitātēm gan teksta tiešraidēs, gan arī kara reportāžās no Ukrainas, pārējie aktīvi iesaistās brīvprātīgo darbos.

Esam atbalstījuši vairākas ziedošanas kampaņas, kā arī paši savākuši naudu, lai nopirktu un nogādātu Ukrainas palīdzībai nepieciešamos medikamentus. Vairāki kolēģi regulāri dodas uz Ventspils ielu, lai palīdzētu biedrībai “Tavi Draugi” ar mantu šķirošanu un citiem darbiem, kā arī palīdz ukraiņu ģimenēm ievākties jaunajās pagaidu dzīvesvietās, palīdzot nogādāt un uznest palīdzībai sagādātās mēbeles. Tikmēr kāda cita kolēģe savās mājās uzņēmusi 14 no kara nežēlības paglābušos ukraiņus.

Aicinām arī pārējos nesēdēt malā un iesaistīties jebkāda veida palīdzībā mūsu nelaimē nonākušajai kaimiņu tautai. Jebkura palīdzība un atbalsts ir no svara.

Слава Україні!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *