Par mums

TVNET GRUPA

Jau vairāk kā 20 gadus piedāvā aktuālu un vērtīgu saturu, krājot pieredzi žurnālistikā un nostiprinot uzticama zīmola reputāciju. Šobrīd mēs esam 90+ cilvēku liels mediju profesionāļu kolektīvs, kas strādā, lai ik dienas nodrošinātu lasītājus ar pilnu spektru informācijas.

Panākumu pamatā ir mūsu vērtības, kas mūs virza uz priekšu.

Mūsu vērtības
AKTĪVA POZĪCIJA

kas uzlādē, virza uz priekšu un neļauj iesūnot. Tā ir klātesoša vienmēr un visur, tā dod spēku spert vienu soli tālāk nekā vakar un divus soļus tālāk nekā pārējiem.

DROSME

meklēt, nepazaudēt un paust izšķirīgi svarīgo. Tā ir drosme meklēt, gudrība atrast un uzdrīkstēšanās runāt.

DAŽĀDĪBA

– atvērtība dažādajam, jau redzētajam un vēl neiepazītajam. Atvērtība dažādībai, lai runātu ar katru cilvēku valodā, kas ne tikai ir saprotama, bet arī iesaista un iedvesmo.

UZTICĒŠANĀS

komandai, saprātam un sabiedrībai. Un visbeidzot tā ir pārliecība par Komandu ar lielo burtu. Uzticēšanās savā starpā un sabiedrības uzticība – kā neredzams no nesagraujamiem būvmateriāliem celts cietoksnis.

TVNET GRUPA biroja atklāšana

Lai pilnvērtīgi strādātu un stiprinātu Latvijas informatīvo telpu ar kvalitatīvu saturu, ir būtiski, lai mūsu darbiniekiem būtu ērta un piemērota darba vide. Tieši tāpēc par savu jauno mājvietu izvēlējāmies modernu A klases biroju ēku pašā Rīgas centrā. Lieliska atrašanās vieta, modernas tehnoloģijas un inženiertehniskie risinājumi, kā arī elastīgs plānojums ir tās lietas, kas nodrošina mūsdienu dzīves ērtības un kvalitatīvu darba vidi.

2020. gada 1. oktobrī, jaunajās telpās iekārtojās visi seši TVNET grupas mediju zīmoli – TVNET, RUS TVNET, Apollo, Receptes.lv, Spoki.lv un Klik.lv. Esam izveidojuši jaunu, modernu studiju tiešraidēm, raidījumiem, multimediju projektiem. Protams, ārkārtējā situācija valstī šobrīd mums liedz pilnvērtīgi izmantot visas biroja sniegtās priekšrocības, tāpēc ļoti ceram uz epidēmijas beigām pārskatāmā nākotnē, lai varētu atgriezties pie aktīvas rosīšanās kopā.

Mēs skaitļos
20+
Gadu pieredze
90+
Darbinieki
6
Zīmoli