TVNET ar plusu- saturs, kas tev jāzina!

TVNET ar plusu- saturs, kas tev jāzina!

TVNET GRUPAS tiešsaistes žurnāls KLIK mainījis nosaukumu uz TVNET+. Nemainīga paliek mūsu griba būt labākiem, interesantākiem, tiešākiem, spilgtākiem, pieejamākiem, ar nu jau tuvu 10 000 abonentiem! Arī turpmāk TVNET+ abonenti saturā sagaidīs pozitīvas pārmaiņas.

Mūsu veiktais auditorijas pētījums apstiprina, ka zīmols TVNET+ jau kādu laiku dzīvo mūsu lasītāju prātos, tāpēc nosaukuma maiņa ir likumsakarīgs biznesa lēmums. TVNET+ nozīmē plašu un bagātu saturu, ziņas un drosmīgus viedokļus, intervijas, diskusijas, aizkustinošus un iedvesmojošus stāstus, atpūtu un izklaidi. TVNET+ ir TVNET GRUPAS mediju – TVNET, Apollo.lv, RUS TVNET – labākais saturs ar papildu pievienoto vērtību.

Esmu droša, ka lojālu abonentu stabils pieaugums ir mūsu un lasītāju kopējs panākums, kas jo vairāk motivē radīt abonentiem vērtīgu saturu un uzlabot interaktīvu piedāvājumu klāstu,” ir pārliecināta TVNET+ zīmola attīstības vadītāja Inguna Gertnere.

TVNET GRUPA 2023. gada oktobrī sasniedza jaunu virsotni – 913 000 unikālo lasītāju mēnesī! Īpašs paldies visiem, kas uzticas mūsu profesionalitātei informēt, izglītot un iedvesmot sabiedrību Latvijā un ārpus tās. Tikpat liels gandarījums par lasītāju noturīgo uzticību TVNET GRUPAS zīmoliem 23 gadu garumā – ik dienas grupas zīmolu vietnes apmeklē nepilni 300 000 lojālo lasītāju, kas ir viens no stabilākajiem rādītājiem Latvijas mediju tirgū. Savukārt TVNET+ lojālo lasītāju skaits tūlīt pārkāps 10 000 abonentu slieksni.

TVNET GRUPAS rezultāti ir mērķtiecīga darba augļi – redakcionālās izmaiņas, mārketinga aktivitātes un tehnoloģiskā attīstība mums sniedz iespēju aptvert aizvien daudzveidīgāku auditoriju. Savukārt stabila redakcijas komanda ļauj fokusēties uz satura kvalitāti, dažādojot satura piedāvājumu: veicam klātienes reportāžas no kara plosītās Ukrainas un Izraēlas–Hamās konfliktzonas, turpinām aktīvi skaidrot un atspoguļot sabiedrībai svarīgus procesus un notikumus Latvijā un pasaulē.

Mēs atvairām nemitīgus Krievijas lojālistu DDOS uzbrukumus TVNET GRUPAS zīmoliem, lai lasītājiem garantētu nepārtrauktu un kvalitatīvu informāciju, kas pieejama 24/7. Savukārt neatkarīgas redakcionālās nostājas dēļ par dadzi acī esam izrādījušies Latvijas mediju uzraugam NEPLP, kā dēļ mums ir jācīnās par vārda brīvību Latvijas tiesu instancēs, pirms dodamies to aizstāvēt Eiropas Cilvēktiesību tiesā. Mēs, TVNET GRUPA, vienmēr esam atklāti un atbildīgi sava lasītāja priekšā, gan paužot skaidru redakcionālo nostāju, gan pieņemot atbildīgus biznesa lēmumus. Mēs turpināsim tādi būt!

Apgaismo sevi ar spīdošu saturu!