Kultūra

Kultūra ir TVNET GRUPAS intelektuālo un emocionālo īpašību kopums, kas lauj izprast TVNET GRUPAS mediju profesionālu rīcību, motivāciju un darbību – tā ir mūsu pieredze un zināšanas, ko mēs komunicējam, tie ir mūsu uzskati, kas veido mūsu vērtību sistēmu, un to realizējam dzīvē un ikdienas darbos kopā ar tevi!

Mēs esam par kultūru. Kultūra ir vērtību kopums, kas vieno. Mēs to radam, izdzīvojam, kopjam un nododam mūsu lasītājiem.

Kultūras spēks ir neierobežots. Tā mainās, aug, rada kustību un pieredzi, iedvesmo pārmaiņām. Kultūra ir mūsu stūrakmens.

Kultūra ir komandas sports. Viens nav cīnītājs, bet kopā varam uzvarēt pat vējdzirnavas. Katram no mums ir atšķirīga pieredze, dzīves redzējums un pasaules izpratne, bet tieši atšķirīgais palīdz ieraudzīt un tvert laiktelpu. Tas palīdz uzstādīt arvien augstākus mērķus, lai sasniegtu tos kopā.

Mēs neesam perfekti. Visi kļūdāmies, bet nebaidāmies to atzīt, lai paši mācītos un pilnveidotos augot kopā.

Mūsu dzinulis ir pārmaiņas. Katru nākamo dienu cenšamies darīt labāk. Mēs krājam pieredzi un pārvēršam to jaunos risinājumos un saturā.

Mēs esam par atbildību. Kā vadošā mediju grupa esam godīgi pret sevi un atbildīgi savu lasītāju un visas sabiedrības priekšā. Tas ir pienākums, ko pierādām katru dienu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *